İrem Derici tek kalemde silmişti! Gökhan Fırat’a ‘ayrılık’ sorusu

‘Survivor’ yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan’la Eylül 2023’te yollarını ayıran İrem Derici, geçtiğimiz aylarda Gökhan Fırat ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı.

Yönetmen aşkı için dövme bile yaptıran 37 yaşındaki şarkıcı, “Allah korusun ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak” demişti.

“BİR ERKEK İÇİN ASLA KENDİMİ ÜZMEM”

Hülya Avşar’ın Youtube’da yayınlanan programına konuk olan Derici’nin, “Bundan sonra bir ayrılık, bir erkek için asla kendimi üzmem. Aşkımdan gebersem de ertesi gün devam edeceğim. Üzülemem, üzülemem” sözleri çok konuşulmuştu.

“AŞIRI İLERİ GÖRÜŞLÜYÜMDÜR”

Programdaki gündem olan sözlerini alıntılayan ünlü popçu, “Alimden hallice kadınım ve aşırı ileri görüşlüyümdür. Yeniden single and ready to mingle diye ben” mesajını yazmış, Gökhan Fırat’ı takipten çıkarmıştı. Sosyal medyada sevgilisi ile olan fotoğraflarını da silen Derici, ayrılığı ilan etmişti.

İREM DERİCİ SESSİZLİĞİ!

Gökhan Fırat, magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılık haberleri sonrası ilk defa objektiflere yansıdı. Bebek’te motosikletini park eden yönetmen, kaskını kafasından çıkarmazken, elindeki bavul dikkat çekti.

Özel hayatıyla ilgili yöneltilen sorulara sessiz kalmayı tercih eden Gökhan Fırat, muhabirlere teşekkür etmekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir